Aktuality

Strana:  1 2 3 4 5   další »

Letos odstartuje již 8.ročník oblíbené soutěže Supercross, v disciplíne nordiccross

Letos odstartuje již 8.ročník oblíbené soutěže Supercross, v disciplíne nordiccrossJiž tuto sobotu uspořádá Sport Club 2000 tradiční soutěž na závěr sezóny, Supercross v disciplíně Nordiccross. Místem konání je letos nový lyžařský areál na Božím Daru, Skiareál Hranice. Již od čtvrtečního rána se na této sjezdovce připravuje závodní trať. Tento areál je pro veřejnost již nějaký ten den mimo provoz, takže bude dostatek prostoru pro mladé a odvážné běžce na lyžích z české i německé strany Krušných hor. Soutěž Nordiccross, ze seriálu Supercross 2018 s hlavním partnerem Česká pošta, je podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Více informací naleznete na www.supercross2018.cz.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 22.3.2018 16:25  •  Přečteno: 147x

V únoru se rozjede také seriál závodu ve Freestyle Snowboardingu

V únoru se rozjede také seriál závodu ve Freestyle SnowboardinguV únoru se rozjede také již 6.ročník tuzemské série závodů ve Freestyle Snowboardingu organizovaný asociací Český Snowboarding. Závody pro muže a ženy jsou v disciplíně Slopestyle ve věkových kategoriích děti, junioři a dospělí. Závodníci soutěží o prizemoney 60.000,- a další věcné ceny. Z jednotlivých závodů rovněž jezdci získávají body do žebříčků World Snowboard Federation a FIS (Mezinárodní lyžařská federace), což jim umožňuje startovat na zahraničních závodech. Pátý ročník této série se pojede ve Vítkovicích a Peci pod Sněžkou, další zastávky budou v Olympijských parcích v Brně a Ostravě. Cílem této série je najít nejlepší české snowboardisty a představit tento olympijský sport široké veřejnosti. Hlavním partnerem celé série soutěží ve Freestyle Sbowboardingu je Česká pošta. Pro více informací o seriálu klikněte na stránky www.czechsnowboarding.cz .

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.1.2018 10:53  •  Přečteno: 314x

Český pohár ve snowbardingu 2018 je v plném proudu

Český pohár ve snowbardingu 2018 je v plném prouduPořadatelský tým Sport Club FUN odstartoval seriál lednovými soutěžemi v paralelních disciplínách v Peci pod Sněžkou a na Dolní Moravě, v únoru pokračují soutěže ve snowboardcrossu. Více informací o soutěžích, o jejich termínech, programu a výsledcích naleznete na webu www.czech-ski.com nebo na webu pořadatelského klubu www.sportclubfun.com. Hlavním partnerem seriálu je Česká pošta a jejich zajímavý produkt Pohlednice online (www.pohledniceonline.cz) P.S. Foto pořadatelského týmu

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.1.2018 10:43  •  Přečteno: 318x

Také letos jsou v zimním, závodním kalendáři soutěže seriálu Zimní Supercross 2018

Také letos jsou v zimním, závodním kalendáři soutěže seriálu Zimní Supercross 2018Celý seriál soutěží pro děti a mládež zahájí již 6.ledna na Dolní Moravě soutěž Skicross. V tomto středisku odstartuje jako další ze soutěží 3.února Snowboarcross. Seriál Zimní Supercross a pravděpodobně i zimní sezónu zakončí již tradičně na Klínovci běžecký Nordiccross, týden před Velikonoci, v sobotu 24.března. Hlavním partnerem seriálu je stejně jako minulé ročníky Česká pošta se svým produktem Pohlednice online. Více informací o seriálu i jednotlivých soutěžích na webových stránkách www.supercross2018.cz.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 15.1.2018 15:23  •  Přečteno: 301x

Na sportovním programu je Kadaňské babí léto

Na sportovním programu je Kadaňské babí létoZda nás ještě čeká krásné babí léto nevíme, to necháme na přírodě. My však připravujeme Kadaňské babí léto, tradiční sportovní setkání pro veřejnost. V sobotu, 23.září u hotelu Split na Nábřeží Maxipsa Fíka vás čeká již třetí zastávka seriálu Krok ke zdraví. Na programu bude opět pochod nordic walking a v cíli mnoho zábavy především pro děti. Prvních 200 registrovaných účastníků obdrží věcný dárek. Ceny se budou rozdávat i v cíli, protože akci zakončí oblíbená tombola. Každé startovní číslo je totiž stejně jako každý rok slosovatelné. Více informací na www.krokkezdravi.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 17.9.2017 10:18  •  Přečteno: 543x

Mariánskolázeňský krok jako druhá zastávka seriálu pochodů Krok ke zdraví

Mariánskolázeňský krok jako druhá zastávka seriálu pochodů Krok ke zdravíDruhé setkání v rámci projektu Krok ke zdraví pozve všechny své příznivce na samý západ Krušných hor, do překrásného lázeňského města, do Mariánek. Sraz, registrace, start a všechen doprovodný program je u Hotelu Krakonoš. Pochod po malebném okolí Mariánských Lázní odstartuje hromadně, úderem 11.hodiny a povede okolo golfového hřiště po značených trasách v délce 5,5 a 16 km až k prameni Farské kyselky přes přírodní rezervaci Smraďoch. Po trasách budou připraveny hlídky, které nabídnou ke sportovnímu výkonu nápoje, ovoce a sušenky k dobití energie. Na trasy je možné se vydat s holemi, protože se přece jen jedná o efektivní aktivitu nordic walking, ale povinnost to určitě není. Je na každém účastníkovi, zda ho nordic walking oslovuje, či si jej případně chce vyzkoušet. Každopádně půjčovna holí České asociace nordic walking bude u hotelu Krakonoš bezplatně k dispozici. Všechny malé i velké účastníky v cíli očekává zajímavý doprovodný program. Kožní lékař MUDr. Daniel Horváth bude mít své ordinační hodiny ve své "polní" ordinaci a preventivně zájemcům zkontroluje podezřelé pigmentové skvrny, Jan Samec pozve zájemce o malování do svého ateliéru plného štětců, akrylových barev a pláten, nejmenší účastníky pobaví svými triky a kouzly od 13:00 hodin kouzelník Burda. K celkové pohodě sobotního odpoledne v Mariánských Lázních u Hotelu Krakonoš přispěje country skupina Starší páni Tachov. Nevybíráme žádné poplatky! Vše je úplně zdarma a pro každého registrovaného návštěvníka máme připravený prima dárek.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 30.8.2017 11:10  •  Přečteno: 668x

Tradiční Karlův krok startuje na Božím Daru již za týden

Tradiční Karlův krok startuje na Božím Daru již za týdenJiž po čtrnácté se na Božím Daru, v sobotu 26.8.2017, sejdou vyznavači chůze s holemi, tak zvaného nordic walking a vydají se po značených trasách na pochod. V cíli na ně bude čekat spoustu zábavy, ochutnávka nějakých lahůdek a malý country festiválek. Pozvání letos přijala Bluegrass band Album z Chomutova a New Country band Sachsentramp z sousedního Saska. Na své si tedy příjdou jak čeští, tak i němečtí vyznavači pohybu a dobré zábavy. Karlův krok je první akcí letošního seriálu Krok ke zdraví.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 17.8.2017 10:55  •  Přečteno: 712x

To nejlepší od krušnohorských řemeslníků a výrobců na Svatoanenské pouti

To nejlepší od krušnohorských řemeslníků a výrobců na Svatoanenské poutiNa Božím Daru se pošesté v sobotu 29. července uskuteční tradiční Anenská pouť. Návštěvníci se mohou těšit na více než čtyři desítky řemeslníků a umělců a jejich originální výrobky z celých Krušných hor. V doprovodném programu nebudou chybět oblíbené Al Rašídovy historické kolotoče na ruční pohon. Povozí, pohoupají a pobaví malé i velké děti. Návštěvníci mohou tvořit v mnoha uměleckých dílničkách, bavit se při divadélku pod širým nebem a vychutnat si místní speciality, krušnohorské produkty i další rozličné dobroty.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.7.2017 16:04  •  Přečteno: 702x

Zimní Supercross 2017 uzavřou mladí běžkaři

Zimní Supercross 2017 uzavřou mladí běžkařiSeriál crossových soutěží Zimní Supercross už rozdal poháry mladým snowboardistům, mladým lyžařům - skicrossařům a na start se chystají již tuto sobotu, 18.3. běžkaři. Slovo běžky určitě vzniklo od slova běhat, ale na závěr sezóny si mladí závodníci rádi dopřejí trochu adrenalinu. Základem pro trať soutěže bude crossová trať za hotelem Praha na Božím Daru, kde se letos odjela část FIS Mistrovství světa ve snowboardingu, právě v disciplíně cross. Již tento čtvrtek a pátek se do trati vrátí rolba a připraví jednodušší trať. Bude to kombinace sjezdů, boulí, klopenek a výběhů. Letos Nordiccross odstartuje již po sedmé a stejně jako každý rok to budou napínavé česko-německé souboje a určitě pěkná podívaná. Partnery celého seriálu jsou Česká pošta s produktem Pohlednice online, Ústecký kraj a přepravní společnost KATOS. Závod běžkařů, Nordiccross podpořila Česká unie sportu "Sportuj s námi". Více informací o soutěži, program závodu a přihlášky na stránkách www.supercross-klinovec.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 13.3.2017 11:32  •  Přečteno: 1071x

Seriál soutěží pro děti a mládež, Zimní Supercross zahájili v sobotu na Božím Daru snowboardisté

Seriál soutěží  pro děti a mládež, Zimní Supercross zahájili v sobotu na Božím Daru snowboardistéJako první využili parádně tvarovanou a ostře řezanou crossovou trať mladí snowboardisté ve věku 9-18 let. Právě Božídarský snowboardcross odstartoval již druhý ročník seriálu Zimní Supercross. Také letos se jedná o projekt Klubu Krušných hor, podpořený Českou poštou i Českou unií sportu, který cílí na ty nejmladší kategorie. „Trať za hotelem Praha připravili zkušení autoři pro snowboardcross v rámci Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu. Její příprava byla časově a hlavně finančně velice náročná a proto jsme rádi, že v ní po různých menších či větších úpravách dostanou šanci trénovat a závodit děti a mládež na snowboardech, na lyžích a nakonec i na běžkách. Na dětech na snowboardech bylo fakt vidět to nadšení závodit v pořádné trati, i když jsme jim start z důvodu bezpečnosti raději posunuli o kus níže.“ říká Miroslav Schimmer, hlavní pořadatel seriálu. „Máme radost, že zrovna nejmladšího závodníka Filipa Mareše, syna bývalé reprezentantky ve snowboardingu Petry Elsterové a reprezentačního trenéra Evžena Mareše, uvidíme na startu všech tří soutěží. Závodil na prkně a přijede závodit na sjezdovkách i na běžkách. A možná takových dětí bude víc.“ dodává Miroslav Schimmer. Je možné, že je úspěšná Ester Ledecká díky svojí všestrannosti a díky úspěchům na snowboardu i na lyžích příkladem mladým sportovcům. Seriál pokračuje na Božím Daru již tento pátek, 3. března soutěží ve Skicrossu. Více informací na www.supercross-klinovec.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 26.2.2017 19:41  •  Přečteno: 1130x

Juniorské Mistrovství světa odstartuje již tento pátek na Božím Daru

Juniorské Mistrovství světa odstartuje již tento pátek na Božím DaruPrvní část Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu zahájí v pátek, 17.února trénink a kvalifikace olympijské disciplíny snowboardcross, disciplíny, které ve světovém měřítku kraluje naše reprezentantka Eva Samková. v sobotu 18.2. je na programu finále snowboarcrossu a ve stejný den v podvečer proběhne v centru Božího Dar slavnostní zahájení šampionátu. Sportovním fanouškům se představí reprezentační týmy z celého světa. Tento slavnostní akt pomyslně okorunuje Michal Hrůza a jeho Kapela Hrůzy. Ještě večer je připravena parádní party ve stanu na parkovišti "v kapce", pod kruhovým objezdem. Těšit se můžete na kapely Prague Conspiracy, Neandrtal Squat či DJ Fryky & Everyday. V neděli pak zhruba 1 km dlouhá crossová trať prověří schopnosti dvojic v disciplíně Snowboardcross Team. V pondělí se závodní kolotoč přesune na Klínovec, na sjezdovku "U Zabitýho", kde se pojedou disciplíny, které ovládla na světových výsledkových listinách Ester Ledecká. V pondělí se diváci mohou těšit na paralelní slalom, další den na paralelní obří slalom.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 13.2.2017 12:04  •  Přečteno: 1153x

Juniorský snowboardový šampionát míří po letech opět do Krušných hor

Juniorský snowboardový šampionát míří po letech opět do Krušných horMistrovství světa juniorů, vrcholná snowboardová soutěž pro mládež do 18let míří opět, po 13 letech na Klínovec. Závodů se účastní nová generace nadějných snowboardistů z celého světa, kteří soutěží ve všech Olympijských disciplínách. Vzhledem k velkému rozsahu eventu je celý podnik rozdělen na dvě části. Nejprve se v termínu 15.-2.2. 2017 pojedou rychlostní disciplíny – Snowboardcross, Snowboardcross team, Parallel Giant Slalom a Parallel Slalom v resortech Klínovec a Boží Dar. Druhá Freestylová část bude pokračovat 26.3.-1.4. 2017 ve Špindlerově Mlýně, kde se diváci mohou těšit na závody ve Slopestyle a Big Air. Mistrovství Světa Juniorů je jedinečný sportovní svátek, který je pro mladé talenty vstupní branou do profesionálního snowboardingu. Více informací na webu www.msjsnowboarding.cz.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 2.2.2017 18:17  •  Přečteno: 1188x

Již tuto neděli získá pomyslnou nadvládu nad Božídarským náměstím rozsvícený vánoční strom

Již tuto neděli získá pomyslnou nadvládu nad Božídarským náměstím rozsvícený vánoční stromPřesně jak velí tradice a nejen ta krušnohorská, rozsvítíme o první adventní neděli, jejíž datum padlo letos na 27.listopad, ihned po setmění, ozdobený vánoční strom. K této tradiční pohodě, zahajující adventní čas, tedy 4 týdenní čas radostného očekávání příchodu Spasitele, duchovní přípravy na Vánoce, doby rozjímání a dobročinnosti (dle zdroje Wikipedie) přispějí tradiční koledy, v netradičním podání country skupiny ALBUM, provoněné vánočním cukrovím a voňavými horkými nápoji. Naši přátelé ze sousedního Oberwiesenthalu nabídnou k ochutnání lahodné saské štoly. A ten, kdo není jak se tak říká "na sladké" si nemusí zoufat. Rozděláme oheň a může si sám opéct pravého krušnohorského buřta z vyhlášené soukromé masny ve Výsluní. Vůni opečeného buřta neodolá snad ani vegetarián. Každý návštěvník Božího Daru si může odnést jako vzpomínku vánoční ozdobu z malých rukodělných dílniček jako dárek. Ozdoba může být také inspirací k vlastní dekoraci vánoční pohody, vycházející z tradic našich předků. Okouzlí vás ozdoby dřevěné, keramické, látkové, z barevných korálků, z kukuřičného šustí či domácí perníčky, šikovnou rukou zdobené, zaručeně „made in Boží Dar“. Přijeďte se s námi ponořit do té pravé horské vánoční pohody. Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Božím Daru je součástí česko-německého projektu Adventní setkání v Krušných horách, podpořeného Evropskou unií v rámci Fondu malých projektů.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 23.11.2016 19:01  •  Přečteno: 1304x

LISKI popdporuje bezpečnost na sjezdovkách

LISKI popdporuje bezpečnost na sjezdovkáchDlouholetá tradice, prověřené zkušenosti a široký sortiment nabídky bezpečnostních prvků LISKI. Nyní mimořádná nabídka ochranných B-sítí v modré barvě. Set: síť 15x2 m, oka 7x7cm, vč. 11 podpůrných tyčí za mimořádnou cenu 5.500 Kč + DPH (Nabídka platí do konce roku 2016)

Autor: Ivana  •  Vydáno: 11.11.2016 11:38  •  Přečteno: 1439x

Zajímavá novinka v nabídce LISKI pro zimní areály či pořadatele soutěží a promoakcí

Zajímavá novinka v nabídce LISKI pro zimní areály či pořadatele soutěží a promoakcíZajímavou novinkou v nabídce italského výrobce LISKI je vymezovací plot s možností reklamní plochy přímo pro klienta. Jedná se o lehce manipulovatelný set 20m x 1,2m se všitými pouzdry pro 9 kusů podpůrných tyček z PVC. Plot tvoří celkem 8 částí (4 x síť a 4 x potisk dle přání zákazníka). Cena setu vč.potisku 10.500 Kč + DPH.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 21.9.2016 14:08  •  Přečteno: 1591x

Strana:  1 2 3 4 5   další »
Česká Pošta czechski Bonus Plus Panter Sennheiser